Nedeľa, 19. november, 2017 | Meniny má Alžbeta

Šláger paráda v Novej Bani

Kde a kedy ?

Podujatie sa uskutoční 28. októbra o 16.00 hod. v kine Vatra v Novej Bani.

Popis

Hviezdy televíznej obrazovky sa vám predstavia s výberom najväčších hitov svojej kariéry. Hostiteľom podujatia je populárny spevák, moderátor a zabávač Martin Jakubec.

Jeho najväčšie šlágre ako Slovensko krásne, od Tatier k Dunaju, Mamičke k sviatku, Tam, doma, Slovenská zem a mnohé iné odznejú v jeho podaní. Do programu pozval legendu slovenskej hudby Dušana Grúňa. Ten zaspieva svoje najväčšie hity ako Starý rodný dom, Elena, Plavovláska, Butterfly, Ó Mária, Tri nádherné slová, Áve Mária a mnohé iné. Okrem piesní si pre návštevníkov pripravil aj hovorené slovo a vtipy,  ktoré vás pobavia.

V Šláger paráde ďalej vystúpia veľké legendy Repete Lýdia Volejníčková a Zdeno Sychra. Lýdia Volejníčková  s najväčšími hitmi ako  Keď si sám, Milión ruží, Taká taká som a Anjel. Zdenko Sychra  s najväčším hitom Akropola, či piesňami ako Len bez ženy, Čože je to päťdesiatka.

Hosťkou večera bude chorvátsko- slovenská diva Božanka, ktorá v bývalej Juhosláviji žila viac ako 22 rokov. Na koncert si prináša najväčšie hity ako Zora je svanula, Adio Bella, Dala by ti dala, Nema više ljubavi, Sunčane fontane, Mama a iné.

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasziar.sk